Vyhraju-li ...

čtvrtek 26. duben 2012 08:50

Už několik let se těším, jak vyhraju ve sportce.

Jdu na sázení lišácky. Sázím sice nepravidelně a jenom jeden sloupek, ale stále stejná čísla! Jsou kombinací dat narození členů mé rodiny, všech šest čísel je v první polovině možných (jako nejvyšší využívám 24).  Pravda, je to trochu  zúžený prostor, ale na druhou stranu - až padnou, tak to teda bude rána :-).

Mám i další fígle. Po losování se nedívám na výsledky hned, nechám si čísla pěkně seřadit a usadit; ať se na mě těší jako já na ně. Třeba až druhý den kliknu na webové stránky. Pořád se ale ani jedním očíčkem na číslice nepodívám! Oddaluji onu chvíli, kdy to na mě Sazka vybalí. 

Tááááááááák, teď.

Ach jo. Zase nic.

Abych věc uvedla na pravou míru - několikrát jsem vyhrála pár desítek korun, jednou dokonce  stokorunu! Ale stále je to nějak málo pro mé velkolepé plány, koho všeho obdaruji.

Tak holt mě oblažují jen představy, co udělám, vyhraju-li ...

Miroslava Nulíčková

Miroslava Nulíčková

Miroslava Nulíčková

Psát bych zkusila třeba o "našem" zloději, o hlídání vnoučat, o studentech, o pubertě nejmladší dcery; možná o prvních láskách, o nemocech, o nelegálním software, o venčení pejska, o městě, o vlacích, o netopýrech...

Jsem máma, babička, teta, kmotra, manželka, sestra, dcera. A taky kamarádka a bývalá kolegyně. A ještě učitelka (taky bývalá, jsem už důchodce). Nejsem nula, jsem NULI.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora

Co právě čtu

  • Jiří KAMEN: Kinžál
  • Jan PÁSEK: Tančili jsme holanďana
  • Pavla SMETANOVÁ: Pod cypřišem se sklenkou ouza
  • Zuzana ZAJÍCOVÁ: Drsný život zralé ženy
  • Naďa DUBCOVÁ: Nepravidelný deník české rentiérky

Co právě poslouchám

  • Poletíme?